00,00 €

Ako z filmu Piaty element – svietidlá Glitter od značky Kanlux


 

Hľadáte pre svoj domov, obchod alebo kanceláriu štýlové, no extravagantné svietidlá? Maďarský líder na trhu s osvetlením vám prináša svietidlo, ktoré vám možno bude pripomínať kultový film z 90. rokov 20. storočia - Piaty element. Ak máte radi vtip, nadsázku a originalitu, potom ste na správnom mieste v e-shope eLampy.sk.


Extravagancia je IN

 

Séria dekoračných magma svietidiel Glitter s káblovým spínačom od maďarského výrobcu Rábalux je ako stvorená pre vytvorenie unikátneho dizajnu vo vašom obľúbenom priestore. Vďaka svojmu extravagantnému looku nezostanú tieto svietidlá nepovšimnuté. Okrem vzbudenia pozornosti u návštevníkov však slúžia najmä vám – ako jednoduchý interiérový doplnok pre navodenie príjemnej upokojujúcej atmosféry.

 

Dekoračné svetlá je pritom možné využiť nielen v domoch a bytoch, ale aj ako svietidlá s na osvetlenie verejných priestorov – napríklad kaviarní, hotelov, barov, chodieb a priestorov dýchajúcich modernou architektúrou. 

Množstvo modelov v ponuke

 

Spoločnosť Rábalux má v ponuke hneď niekoľko farebných modelov svietidiel Glitter – od zeleného, ktorý pripomína elixír z rozprávky až po krikľavo ružový. Lampy sú stolové, predávajú sa v dvoch prevedeniach, chrómovom alebo striebornom, podľa vašich preferencií. Zatiaľ čo telo svietidla je z rôznych kovov, tienidlo je z priehľadného skla. Akonáhle sa lampa zahreje, zobrazia sa vám v ňom rôzne krásne tvary a bubliny z vosku. A atmosféra je na svete!

 

Ich 25-wattový výkon je vhodný pre takých používateľov, ktorí majú radi tlmené, nie ostré svetlo. Svetlo svietidiel Glitter je príjemne teplé, nie priveľmi studené, atmosféra teda zostane na príjemnej úrovni. Nie je určené na prácu, ale naopak na oddych a pohodovú atmosféru.

 


Prečo nakupovať od spoločnosti Rábalux?

 

S Rábaluxom sa obchodovať oplatí. Kanlux nie je len profesionálny dizajn, ale aj kvalita overená rokmi skúseností v produkcii a predaji osvetlenia. Ich ponuka je široká a cenovo dostupná. Nečakajte a vyberte si dokonalé svietidlo, ktoré sa postará o to, že doma alebo vo firme uvidíte aj ten najmenší detail a budete sa pritom cítiť skvelo.