00,00 €

Ako si vybrať svietidlo nad zrkadlo napr. do kúpeľne?


 

Kúpeľňa je zvláštne a mimoriadne dôležité miesto každého domova alebo kancelárie. Je to miesto, kde k nám prichádza úľava, miesto, kde si užívame príjemné chvíle strávené sami so sebou. A v neposlednom rade je to zároveň miesto, kde ožívajú naše tváre a menia sa z nevyspaných na krásne a prebraté. A práve preto potrebujete aj vo vašej kúpeľni skvelé svietidlo nad zrkadlo, aby ste všetko krásne videli. Svietidlá na osvetlenie zrkadla máme a máme ich dosť.

 


 

Ako si vybrať svietidlá na osvetlenie zrkadla?

 

Takéto svietidlá nie je také ťažké vybrať, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Takéto svietidlo nad zrkadlo by však malo spĺňať niekoľko dôležitých atribútov. Malo by byť v prvom rade dostatočne výkonné, aby dostačovalo pre potreby ranného dávania sa dokopy. Okrem toho by malo byť aj vodeodolné, pretože v kúpeľni je predsa len často vysoká vlhkosť a preto je dôležité, aby to toto svietidlo aj prežilo v pohode a vydržalo vám aj niekoľko rokov.

 

Okrem toho by malo byť dostatočne veľké, aby dokázalo osvietiť aj dostatočne širokú plochu, ideálne minimálne takú, ako veľké je zároveň aj vaše zrkadlo, nad ktorým sa dané svietidlo bude nachádzať. Ak vaše nové svietidlo nad zrkadlo bude spĺňať tieto faktory, tak v tom prípade sa dá povedať, že doma budete mať prvotriedne a kvalitné svietidlo, ktoré vám bude dlho slúžiť a postará sa o to, aby ste s jeho pomocou vyzerali naozaj k svetu, nech sa chystáte kamkoľvek.

 


 

Aké značky vyrábajú svietidlá nad zrkadlo?

V našom e-shope eLampy.sk máte na výber z mnohých značiek a výrobcov svietidiel, ktorí sa špecializujú, okrem iných typov svietidiel, aj na tie nad zrkadlo. Špecificky sú to značky ako napr. Kanlux alebo Rábalux, pričom obe tieto značky sú známe ako kvalitní výrobcovia vo svete svietidiel. Nech si vyberiete jednu alebo druhú značku, na tom nezáleží. V každom prípade dostanete prvotriedne svietidlá nad zrkadlo.